פרופיל החברה

חברת אבי לוי אדריכלות ועיצוב פנים הוקמה על-ידי המעצב אבי לוי. ופועלת מזה 30 שנה.  

החברה נחשבת לפורצת דרך בתחום המסחר הקמעונאי: מאות אלפי מטרים של שטחי מסחר בארץ תוכננו, עוצבו והוקמו על ידה. הידע הרב שיש לצוות המשרד, המקצועיות והחדשנות העיצובית תרמו רבות לפיתוחו והתקדמותו של השוק הקמעונאי בישראל.

למשרד ניסיון עשיר בתחומים רבים ומגוונים, וביניהם סופרמרקטים, חנויות נוחות ומסעדות, רשתות אופנה והנעלה, אופטיקה, צעצועים ורכב.

צוות המשרד מורכב מאנשי עיצוב ותכנון, המחויבים לאמנת ה"פתרון המושלם ללקוח". אבי לוי והצוות דוגלים בהפיכת חלומו של הלקוח למציאות. העיצובים של המשרד מותאמים באופן מדויק למטרה שהוגדרה בשיתוף הלקוח, תוך שימוש ברעיונות יחודיים וחדשניים ההופכים את רצון הלקוח למוצר שאין שני לו.

משרדו של אבי לוי אדריכלות ועיצוב מוביל ומתבלט בשוק האדריכלות ועיצוב הפנים הישראלי בזכות ניסיונו רב השנים, האמינות הרבה ומקצועיותו של צוות המשרד. על כך יעידו לקוחות מרוצים רבים, ובינהן חברות מוכרות כמו  פרשמרקט, דור אלון, לי קופר, גולברי, סקארה ועוד.

חזון

אנחנו באבי לוי אדריכלות ועיצוב פנים נספק פתרון כולל ומקצועי אשר ייתן מענה מלא לרצון הלקוח, תוך שיתוף פעולה עמו והתייחסות כוללת ומעמיקה לכל היבטי הפרויקט, מתן תשומת לב גם לפרטים הקטנים ביותר. הרעיון אשר עליו מושתתת היצירה בחברתנו הינו שילוב של למידה והתמקצעות מתמדת, לצד הכרה לעומק של תחום הפעילות של כל אחד מהפרויקטים. שילוב זה הוא המפתח של החברה ליצירת עיצובים חדשניים, ייחודיים ופורצי דרך המזוהים עם אבי לוי אדריכלות ועיצוב.

מעבר למחויבותה של החברה לפתרון מושלם ללקוח, אבי לוי חרט על דגלה ומתווה את הדרך של כל צוות המשרד להוות מופת של איכות בשירות וחווית לקוח מעולה, ומאחר שכך, לקוחות החברה נהנים מליווי אישי החל משלב התכנון הראשוני ועד לסיום המוצלח של הפרויקט.

אבי לוי - אדריכלות ועיצוב

"תהליך העיצוב הינו מסע בו לוקחים חלק כל אלו אשר מאפשרים לעצמם לדמיין, לחלום, להעז ולדרוש".

אבי לוי סיים בהצלחה את לימודיו בתחום אדריכלות הפנים במרכז הטכנולוגי בחולון.

את ראשית דרכו המקצועית החל כבר בשנה השנייה ללימודיו כאשר הקים סטודיו לעיצוב ותכנון אדריכלי, וכך החל בצבירת ניסיונו העשיר בעולם העיצוב.

החברה אשר יוסדה על-ידי אבי, מיישמת בכל אחד מהפרויקטים שהיא מבצעת את חזונו של אבי– תפירת מוצר עיצובי סופי המותאם לרצון הלקוח, דרישותיו וחלומותיו.

אבי מאמין כי עיצוב טוב מתרחש כאשר ישנה הקשבה והבנה בין הלקוח והמעצב ובכך סיעור המוחות ביניהם מרקיע שחקים.x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.